شرکت رادین کیا پیما


شرکت رادين كيا پيما
ضمن تلاش مداوم، توانسته است با همراهی و همفکری جمعی همدل و صادق، متخصص و پویا و با اتخاذ رویکردی استراتژیک ، در مسیر ارائه خدمات در خور و بایسته به هموطنان خود گام بردارد.

آرمان ما بهينه سازي مصرف تايرهاي راهسازي و معدنی و صنعتي از طریق بهره گیری از كالاهاي باكيفيت همراه با تکنولوژی نوین و پیشرفته دنیا و ارائه خدماتي برجسته در جهت جلب رضايت مشتريان مي باشد.

 با توجه به واردات تايرهاي راهسازي و معدنی و صنعتي با كيفيت پايين و نامرغوب در سالهاي اخير و  همچنين نبود اطلاعات کامل و تخصصی واردکنندگان و فروشندگان درخصوص تاير و نحوه مصرف صحیح آن ، شركت رادين كيا پيما در راستاي دستيابي به اهداف خود اقدام به ارائه خدماتي نوين در جهت بهينه سازي مصرف تاير و  همچنین هزينه مصرف كنندگان نموده است.

از سوي ديگر تاير يكي از اقلام مصرفي پر هزينه در ماشين آلات راهسازي و معدنی و صنعتي مي باشد ،به همين دليل نحوه خريد، حمل، انبارداري، و سرويس و نگهداري در حين بهره برداري از آن اهميت ويژه اي براي مصرف كنندگان دارد. در همين راستا شركت رادين كيا پيما خدمات زیر را ارائه مي نمايد:

          اقدام به واردات برندي از تايرهاي راهسازي و معدنی و صنعتي (شامل سيمي و نخي) با كيفيت بالا و قيمت مناسب نسبت به برندهاي هم سطح و داراي ضمانت 60 ماهه.

          بهره گيري از كارشناسان متخصص و با تجربه در زمينه تايرهاي راهسازي و معدنی و صنعتي.

          اعزام كارشناس جهت بررسي مشخصات فني ماشين آلات از قبيل نوع دستگاه، ساعت كاركرد دستگاه، ميزان فشار وارده بر تاير و همچنين بررسي محيطي كه دستگاه در آن كار مي كند مانند نوع معدن (سنگ، آهن، ...) همچنين نوع تركيبات آن از قبيل سيليس، اسيدي و غيره در جهت سهولت انتخاب تایر مناسب برای مشتریان محترم.

          برخورداري از كميته ای فني از افراد متخصص كه با بررسي گزارش كارشناس اقدام به تعيين تاير مناسب و تدوين دستورالعمل جهت استفاده بهينه از تاير می نمایند.

          اعزام ادواری كارشناس جهت بررسي وضعيت تايرها، تهيه گزارش و اعلام به كميته فني و ارسال گزارشي از وضعيت تايرها (نكات مثبت و منفي) به مصرف كننده.

          صدور كارت ضمانت فني 60 ماهه برای تايرهاي راهسازي و معدنی و صنعتي  و ارائه خدمات مربوط به آن.


  • ارائه خدمات پس از فروش بلندمدت در جهت افزایش رضایت مشتریان
درباره ما
نماینده انحصاری تایرهای هنان در ایران

شرکت رادین کیا پیما توانسته است با همراهی و همفکری جمعی همراه و صادق، متخصص و پویا و با اتخاذرویکردی استراتژیک ، در مسیر ارائه خدمات درخور و بایسته به هموطنان گرامی خود گام بردارد.
تماس با ما

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا
88581587- 021
88581610- 021
info@henan.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت رادین کیا پیما می باشد.
.Design by chavoosh co