شرکت هنان

شركت لاستيك سازي آيلوس (هنان) "HENAN-AEOLUS" در سال 1965 ميلادي تاسيس گردیده و به عنوان يكي از بزرگترين توليدكنندگان تايرهاي سيمي و نخي می باشد.این شرکت داراي مقام اول صادرات در كشور چين بوده و همچنین در رده 20 صادرات جهانی قرار دارد.  علاوه بر اين، آيلوس بزرگترین تولید کننده لاستیک های راهسازی و معدنی می باشد و به عنوان يك مركز تكنولوژيک ملي و داراي برنامه فوق تخصصي در زمينه تایر، مطرح و پذيرفته شده است.

توليدات اصلي شركت شامل انواع لاستيكهاي نخي و سيمي راهسازي و صنعتی و معدنی (OTRلاستيك هاي نخي و سيمي اتوبوسي و كاميوني (TBR)، لاستيكهاي كشاورزي و جنگلي(AG) می باشد. اين توليدات داراي طرح هاي (گل) متنوع بوده و در مجموع شامل660 سايز می باشد که در حدود 52 سایز شامل لاستیک های راهسازي (OTR) است. شركت آيلوس (هنان) ،  25% تايرهاي راهسازي در كشور چين را تامين نموده و به بيش از 140 كشور جهان مانند آمريكا، اتحاديه اروپا، آمريكاي جنوبي و ساير مناطق صادرات مي نمايد. دو برند اصلی اين شركت ، هنان "HENAN" (تايرهاي نخي و سیمی) و آيلوس "AEOLUS"(تايرهاي نخی و سیمی) در رديف برندهاي مشهور چين بوده و در بيش از 100كشور دنيا ثبت شده اند.

شركت لاستيك سازي آيلوس داراي سيستم كنترل كيفيت بي نظير، سيستم مديريت محيط، سيستم مديريت سلامت و ايمني كاركنان مي باشد. اين شركت گواهينامه هاي ISO9002 دركيفيت محصولات، ISO9001 در كيفيت مديريت، ISO/TS16949 ، ISO14001 در مديريت محيط، OSHMS در مديريت سلامت و ايمني، CCC گواهي اجباري تاير چين، CNAB گواهي بازرسي تاييد شده كالاهاي چيني توسط هيئت اعتباربخشي ملي چين، DOT حمل و نقل آمريكا و ECE گواهي اتحاديه اروپا را دارا مي باشد.

در نتيجه تحقيق و توسعه بسيار قوي، شركت آيلوس (هنان)  "HENAN-AEOLUS" سه استاندار لازمه توليد تايرهاي راهسازي را بدست آورده كه داراي كاربردهاي ويژه مي باشند.

تعداد بازديد کنندگان:5272
درباره ما
نماینده انحصاری تایرهای هنان در ایران

شرکت رادین کیا پیما توانسته است با همراهی و همفکری جمعی همراه و صادق، متخصص و پویا و با اتخاذرویکردی استراتژیک ، در مسیر ارائه خدمات درخور و بایسته به هموطنان گرامی خود گام بردارد.
تماس با ما

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا
88581587- 021
88581610- 021
info@henan.ir
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت رادین کیا پیما می باشد.
.Design by chavoosh co